Kontenery magazynowe - BOŚ-MET - producent kontenerów
Kontenery magazynowe

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem solidnych rozwiązań w zakresie przechowywania towarów. Proponujemy bowiem kontenery magazynowe na sprzedaż, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Dzięki naszym konstrukcjom można bezpiecznie przechowywać różnego rodzaju ładunki w dowolnej konfiguracji. Najczęściej wykonujemy je zgodnie z konkretnym typoszeregiem, np. KP4, KP7, KP10-13, KP33, KP40 i innych. Jako producent kontenerów możemy również zaproponować konstrukcje o pojemnościach od 3 m3 aż do 40 m3. Standardowo powierzchnię pokrywamy farbą antykorozyjną w wybranym przez klienta kolorze z palety RAL. Oprócz tego realizujemy również zlecenia niestandardowe, np. na kontenery na gruz czy muldy.

Najczęściej z naszych usług korzystają firmy wielu branż, w tym chociażby budowlanej, motoryzacyjnej czy przemysłowej. Nasze konstrukcje świetnie sprawdzą się także w różnego rodzaju hurtowniach czy zakładach produkcyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Copyright - P.P.H.U. "BOŚ-MET" S.C Dorota Boś i Jarosław Boś. ul. Borzechowska 17 83-210 Zblewo. ; Realizacja: MGDESIGN.PL